Nowoczesne metody z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi gwarantuje przywrócenie powierzchni lakieru karoserii do stanu pierwotnego. Nasza oferta obejmuje usuwanie uszkodzeń mechanicznych powstałych w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych (np. gradobicia) oraz innych czynników zewnętrznych.Firma Sawa jest rzetelnym i wiarygodnym serwisem samochodowym, który oferuje atrakcyjne ceny, wzorcową jakość i fachowe doradztwo wysokiej klasy specjalistów. Fachowe doradztwo i wzorcowa jakość usług to marka firmy Sawa na radomskim rynku serwisowo-naprawczym aut. Elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb klienta pozwala na ekspresowe naprawy poza kolejnością w przypadkach nieprzewidzianych normowym trybem napraw serwisowych oraz wykonywanie usług przeglądowych o zryczałtowane wartości.

UWAGA Oferujemy również kompleksową obsługę samochodów BMW w zakresie likwidacji szkód z tytułu OC/AC (Oryginalne części dostarcza AUTO FUS Warszawa)

Zapraszamy Państwa do korzystania z usług serwisu od poniedziałku do piątku w godz. 8 – 18 oraz w sobotę w godz. 8 – 14.