ELEKTRONIKA – auto serwis

Diagnostyka i naprawa systemów elektroniki motoryzacyjnej dotyczy praktycznie wszystkich marek samochodów – zarówno europejskich, azjatyckich jak i amerykańskich.Możemy Państwu zaoferować usługi w zakresie

DIAGNOSTYKA SILNIKA
Przeprowadzamy diagnostykę silnika profesjonalnym testerem diagnostycznym. Obsługuje on większość modeli Europejskich i Azjatyckich. Sprawdzamy działanie poszczególnych czujników jak i sprawność samej instalacji elektrycznej. Na miejscy odczytujemy tylko błędy ze sterownika, diagnostyka to problem złożony, więc nie należy się z tym spieszyć. Przeprowadzamy adaptację przepustnic grypu VAG (VW, SEAT, AUDI, SKODA)

DIAGNOSTYKA ABS, AIR BAG
Odczytujemy i kasujemy błędy AIR BAG, po przypadkowym rozpięciu np. przewodów od mat, napinaczy.  czy samych poduszek (np. po obszyciu kierownicy skórą lub wymianie). Naprawiamy uszkodzoną instalację. Sprawdzamy działanie czujników ABS i pompy (głównie grupa VAG). Na miejscu też można dokonać naprawy ABS. Po wymianie np. klocków i konieczności kasowania inspekcji serwisowej zapraszamy do nas – na pewno jest taniej niż w autoryzowanych serwisach a efekt ten sam.

ELEKTRONIKI, STEROWNIKÓW
Odczytujemy błędy i diagnozujemy uszkodzenia elektroniki samochodwej, sterowniów np. czujników parkowania, klimatyzacji, układów kontroli trakcji i automatycznych skrzyń biegów. Nasz tester obsługuje większość samochodów EUROPEJSKICH i AZJATYCKICH producentów.

MONTAŻE URZĄDZEŃ

  • dodatkowego oświetlenia (dzienne, halogeny przeciwmgielne i dalekosiężne),
  • czujników parkowania,
  • radioodtwarzaczy, odtwarzaczy CD/MP3 oraz systemów głośnomówiących GSM,
  • innych.